Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: kto daje i zabiera

Warsztat Valentinosów, kradzież SUV-a.

W trakcie kontraktu Kto daje i zabiera w grze Cyberpunk 2077 twoim zadaniem będzie odnaleźć garaż Valentinosów i ukraść znajdującego się tam SUV-a. Aktywność ta nie ma żadnych wymagań do spełnienia.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do zachodniej części mapy, do dzielnicy Wellsprings (1). Znajdziesz tam ogrodzony budynek (2) należący do Valentinosów. W tym miejscu zadzwoni do ciebie także Sebastian „Padre” Ibarra i formalnie zleci kontrakt.

Twoim celem jest znajdujący się tutaj garaż. By się do niego dostać możesz wykorzystać przejście (3) po prawej stronie od głównej bramy. Dzięki temu ominiesz sporą część wrogów. Uważaj tylko na znajdującą się tutaj kamerę (4) - unieszkodliw ją hakami lub po prostu unikaj.

Garaż (5) znajduje się tuż na wprost dziury w ścianie, którą tutaj wszedłeś. Załatw patrolującego w okolicy wroga, a następnie wejdź do budynku. Tutaj także czekają na ciebie dwaj wrogowie. Wyeliminuj ich i zeskanuj SUV-a (6).

Wsiądź do samochodu i opuść garaż - brama garażowa otworzy się jak tylko się do niej zbliżysz. Wyjedź z terenu bazy Valentinosów i skieruj się wzdłuż znacznika na mini-mapie, by dotrzeć do garażu Nomadów. Wjedź do środka i opuść samochód. Po chwili podłączy się do ciebie Padre i zakończy ten kontrakt, przelewając pieniądze na twoje konto.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze