Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: krwawy sport

Uratować trenera Roha.

Krwawy sport to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077 należący do grupy ratunek. Oznacza to, że w jego trakcie twoim głównym zadaniem jest uratowanie zakładnika. W tym wypadku jest to trener o imieniu Roh. Jeśli uda ci się dokonać tego bez wszczynania alarmu, otrzymasz lepszą nagrodę.

Kontrakt ten rozpocząć możesz w południowo-zachodniej części Watson (1). Na miejscu znajdziesz salę treningową (2), do której możesz się wkraść, tutaj też zadzwoni do ciebie Regina Jones i przedstawi szczegóły zadania.

Do środka dostaniesz się jednym z trzech wejść. Pierwszym są główne drzwi widoczne na obrazku powyżej - stoi przy nich strażnik, musisz więc wpierw się nim zająć. Drugie drzwi znajdziesz w alejce po lewej stronie. Trzecie wejście z kolei ulokowane jest na dachu. By otworzyć klapę w dachu (3) musisz mieć 8 poziom zdolności technicznych.

Gdy znajdziesz się w środku uważaj na wrogów i kamery (4) - jest ich tutaj pełno i bardzo łatwo dać się komuś zauważyć. Twoim celem są schody do piwnicy (5), które znajdziesz w rogu budynku.

Zejdź na dół i podążaj przed siebie korytarzem, by dotrzeć do drzwi (6). Otwórz je, a następnie wejdź do pomieszczenia i załatw przeciwnika torturującego Roha (7). Po wszystkim porozmawiaj z zakładnikiem.

Musisz bezpiecznie wyprowadzić go z budynku. Roh nie jest w stanie z nikim walczyć, więc upewnij się, że droga z budynku jest czysta, a dopiero po tym powiedz mu, by za tobą podążał. Wyjdź na zewnątrz, a następnie skieruj się z Rohem do samochodu (8) - wystarczy iść za trasą na mini-mapie.

Po krótkiej rozmowie mężczyzna wsiądzie do samochodu, a do ciebie odezwie się Regina Jones. Wymiana zdań zakończy ten kontrakt, a na twoje konto trafi wypłata - większa, jeśli udało ci się wykonać cel bez wszczynania alarmu.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze