Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: dzieło życia

Kradzież wozu Jake'a.

Dzieło życia to jeden z kontraktów w grze Cyberpunk 2077, w trakcie którego nie musisz zabić nawet jednego przeciwnika. Celem jest kradzież samochodu z warsztatu gangsterów i odprowadzenie go do wskazanego miejsca. Zadanie to nie ma żadnych wymagań - jest dostępne od początku gry.

By odblokować ten kontrakt udaj się do południowej części dzielnicy Glen (1), gdzie znajdziesz warsztat (2) gangsterów. W tym miejscu zadzwoni do ciebie Padre i po krótkiej rozmowie zleci to zadanie.

W pierwszej kolejności musisz wejść do budynku. Do środka prowadzą łącznie 4 wejścia, niemal z każdej strony budynku. Tylko jedno z nich - brama garażowa (3) - wymaga rozwiniętego atrybutu (w tym wypadku budowa ciała) do otwarcia.

W okolicy jest kilku wrogów do wyeliminowania. Warto wybić ich po cichu, bez wymuszania strzelaniny. W tym celu po prostu bądź cierpliwy. Wrogowie będą regularnie oddalać się od siebie, ułatwiając ci cichą eliminację. Pamiętaj, by wykorzystać kanał serwisowy (4) w awaryjnej sytuacji - pozwoli ci łatwo schować się przed wzrokiem przeciwników.

Gdy rozprawisz się z nieprzyjacielem, wbiegnij po schodach na górę i wejdź do biura. Następnie zainstaluj złośliwe oprogramowanie na komputerze (5). Wróć teraz na niższe piętro i wsiądź do samochodu (6) wskazanego przez znacznik misji.

Wyjedź z warsztatu i podążaj za znacznikiem na mini-mapie, by dotrzeć do Esteveza. Postaraj się w nic nie uderzyć podczas jazdy - jeśli ci się to uda, otrzymasz lepszą nagrodę. Zaparkuj samochód w garażu, wysiądź z niego i rozpocznij krótką rozmowę z Estevezem. Po chwili zadzwoni do ciebie Padre i zamknie kontrakt.

Uwaga - kilka dni od zakończenia kontraktu możesz udać się do Rancho Coronado, gdzie otrzymasz wiadomość związaną z nową, małą misją poboczną o nazwie Quadro, gdzie jesteś?. Jeśli dostarczyłeś auto do Jake'a, to otrzymasz namiary na darmowy wóz. Jeśli nie to będziesz mógł go zdobyć po walce w miejscu, które zostanie podesłane w wiadomości przez El Capitan.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Read this next