Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: duże kłopoty Big Pete'a

Neutralizacja Big Pete'a.

Duże kłopoty Big Pete'a to kontrakt typu neutralizacja w grze Cyberpunk 2077. Nie ma tutaj żadnych wymagań do spełnienia, gdyż kontrakt dostępny jest od początku rozgrywki. W ramach tej aktywności musisz zinfiltrować bazę wroga i pozbyć się człowieka o ksywie Big Pete.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do południowo-wschodniej części mapy (1), na tereny pustkowia. Dotrzesz do warsztatu, przy którym zadzwoni do ciebie Dakota Smith i formalnie zleci tę misję.Dookoła warsztatu znajdziesz kilku wrogów, dlatego zdecydowanie lepszym wyborem jest podejście od tyłu budynku, gdzie czeka tylko dwóch przeciwników (2).

Poczekaj aż skończą rozmowę i się rozejdą, a następnie ich wyeliminuj. Kontynuuj marsz wzdłuż ściany budynku, by dotrzeć do drzwi (3) do warsztatu.

Wejdź do środka i zlokalizuj znajdującego się tutaj Big Pete'a (4). Przebywa on na parterze budynku. Twoim celem jest jego likwidacja - pozostawienie go przy życiu nic w tym wypadku nie da.

Rozpraw się z wrogiem w dowolny sposób, oczyść garaż i jego okolice z przedmiotów, a następnie wyjdź po za żółtą strefę na mini-mapie. Po chwili połączy się z tobą Dakota Smith i poinformuje o zamknięciu kontraktu. Na twoje konto oczywiście wpłynie wypłata.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze