Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - kontrakt: dopóki śmierć nas nie rozłączy

Kradzież drzazgi Gutierreza, apartament 28 Runstreet.

W trakcie kontraktu Dopóki śmierć nas nie rozłączy w Cyberpunk 2077 wykradniesz drzazgę z posiadłości Gutierreza. Aktywność ta nie ma żadnych dodatkowych wymagań. Jest tutaj jednak sporo urządzeń i robotów - postać nastawiona na hakowanie świetnie sobie poradzi.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do dzielnicy Charter Hill (1). Przy wejściu (2) do apartamentowca podłączy się do ciebie Wakako Okada i przedstawi szczegółowe informacje na temat tego zlecenia.

Wejdź do środka, a następnie do windy i wyjedź na 12 piętro. Przejdź przez drzwi (3) by dostać się do mieszkania. Zaraz na wprost od wejścia trafisz na kamerę (4) i działko (5). Wykorzystaj haki by je dezaktywować.

Po parterze i piętrze kręcą się drony strażnicze (6). Jeśli posiadasz odpowiednio wysoki poziom hakowania, wykorzystaj Reset systemu, by się ich pozbyć. W przeciwnym wypadku, jeśli zależy ci na dyskrecji, po prostu unikaj z nimi kontaktu.

Wybiegnij na piętro i wejdź do biura Gutierezza (7). Na jego biurku znajdziesz drzazgę (8). Zbierz przedmiot i wróć tą samą drogą, którą się tutaj dostałeś.

Jeśli uda ci się wydostać z budynku bez wykrycia, otrzymasz lepszą nagrodę. Po wszystkim dostarcz przedmiot do skrytki i poczekaj na telefon od Wakako, by zakończyć kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze