Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - DLC, dodatki, rozszerzenia

Ile, kiedy premiera.

Podstawowa przygoda w Cyberpunk 2077 to nie koniec - twórcy uzupełnią grę co najmniej kilkoma dodatkami, czyli DLC. Szczegóły poniżej.

Przede wszystkim wiadomo, że Cyberpunk 2077 otrzyma co najmniej tyle DLC, co Wiedźmin 3. Twórcy Dzikiego Gonu zaprojektowali dwa duże rozszerzenia fabularne (Serca z Kamienia oraz Krew i Wino), a także 16 mniejszych dodatków, uzupełniających grę o kilka nowych zadań, broni czy zbroi, a także przedmiotów kosmetycznych czy tryb Nowej Gry Plus.

Jeżeli CD Projekt Red twierdzi, że plan dotyczący dodatków do Cyberpunk 2077 jest taki sam jak w przypadku Wiedźmina 3, to możemy się spodziewać trzech dużych rozszerzeń, które dodatkowo zwiększą czas gry, a ponadto drobnych pakietów kosmetycznych.

Pierwszy typ dodatku będzie oczywiście najprawdopodobniej płatny, ale wiadomo też, że CD Projekt Red chce sprezentować graczom również bezpłatne DLC.

Dopiero po wydaniu DLC, studio udostępni tryb wieloosobowy Cyberpunk 2077, który sam w sobie można traktować jako duży dodatek. Nie określono jeszcze jednak dat premier rozszerzeń.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze