Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cult of the Lamb dostanie wkrótce ogromny dodatek - za darmo

Kultyści będą mieli co robić.

Deweloperzy z niezależnego studia Massive Monster ogłosili, że Cult of the Lamb - jeden z najpopularniejszych indyków ostatnich lat - otrzyma niedługo dodatek o niepokojąco brzmiącej nazwie Sins of the Flesh.

Jak doprecyzowano w oficjalnej zapowiedzi, w planach jest ogromna liczba nowości, które trafią do gry na wszystkich platformach w ramach darmowej aktualizacji. Twórcy nie ujawnili jeszcze szczegółów, ale możemy spodziewać się zarówno nowych elementów gameplayu, jak i rozwinięcia warstwy fabularnej. Premierę zaplanowano na „bardzo wczesny okres przyszłego roku”.

Deweloperzy dodali, że w prace nad dodatkiem włożono bardzo dużo wysiłku, a więcej konkretów poznamy niedługo. „W ciągu ostatniego roku opublikowaliśmy wiele wskazówek na temat tej aktualizacji. Jak myślicie, co w niej znajdziecie?” - podsumowali tajemniczo. Samo Cult of the Lamb zakupimy aktualnie za około 53,99 zł, w ramach 40-procentowej obniżki ceny na Steamie. Grę znajdziemy również na konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Warto przy tej okazji dodać, że popularny indyk nie zniknie ze sprzedaży na początku przyszłego roku, jak mogła sugerować jedna z wypowiedzi twórców. Przypomnijmy, że studio ogłosiło we wrześniu, iż rozważa wycofanie produkcji z dystrybucji, jeśli firma Unity - twórcy silnika, na którym zbudowano grę - wprowadzi w życie nowy, nieprzyjazny dla deweloperów cennik. Później wyjaśniono jednak, że chodziło jedynie o wyrażenie sprzeciwu wobec działań firmy.

Samo Cult of the Lamb zadebiutowało w sierpniu zeszłego roku i spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród graczy. W grze wcielamy się w tytułową owcę, która zakłada własną sektę i podróżuje do różnych krain w poszukiwaniu nowych wyznawców.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cult of the Lamb

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze