Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Co po drugim sezonie „Lokiego”? Producent serialu ma kilka pomysłów

Jest potencjał na więcej.

Drugi sezon serialu „Loki” dobiegł oficjalnie końca, ale saga multiwersum najwyraźniej dopiero się rozkręca. Kevin Wright - producent wykonawczy tytułu - opowiedział w wywiadzie o planach rozwinięcia serii.

Wright opowiadał o możliwości nakręcenia trzeciego sezonu widowiska w rozmowie z serwisem TVLine. Przyznał, że z chęcią podjąłby się tego zadania, jeśli tylko miałby gwarancję, że kontynuacja utrzyma odpowiedni poziom, a nie będzie tylko prostym „odcinaniem kuponów”.

Uwielbiałem pracować z tymi ludźmi przy produkcji dwóch sezonów” - mówił Wright. „Nadal chciałbym opowiadać z nimi kolejne historie w tym świecie. Nie sądzę jednak, by ktokolwiek z nas chciał się spieszyć z trzecim sezonem, jeśli nie mielibyśmy dobrej historii do opowiedzenia”.

Myślę jednak, że ten zespół ma w sobie jeszcze dużo pary do opowiadania innych historii” - czytamy dalej. „Może to wcale nie musi być trzeci sezon sezon »Lokiego«. Może jest coś, co możemy dalej robić w TVA i byłoby to coś w stylu tego, czym »Better Call Saul«, było dla »Breaking Bad«. Według mnie byłoby to fajne” - wyjaśnił producent.

Wszystkie odcinki „Lokiego” obejrzymy w Disney+.

Wright uważa więc, że „Loki” nie musi otrzymać oficjalnej kontynuacji, a spin-off w postaci sequela, albo kompletnie samodzielnego projektu mógłby być jak najbardziej możliwy do zrobienia. To zresztą nie pierwszy raz, gdy słyszymy o planach rozbudowania historii Lokiego i agencji TVA.

Przypomnijmy bowiem, że już w październiku Wright mówił o tym, że jest jeszcze „wiele historii do opowiedzenia o Lokim, Laufeydottir i TVA”. Zaznaczył też, że chciałby stworzyć „swój własny, mały zakątek w uniwersum MCU”, który zakładaby „działanie w oderwaniu od innych aspektów i tytułów”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze