Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ciri z Wiedźmina 3 w Resident Evil 2 - dzięki modyfikacji

Zabójczyni potworów kontra zombie.

Jeden z fanów Resident Evil 2 przygotował modyfikację, która postać Claire w stroju noir zastępuje modelem Ciri z Wiedźmina 3.

Projekt autorstwa internauty o pseudonimie Wiwilz każdy zainteresowany może pobrać za darmo za pośrednictwem serwisu Nexus Mods. Na łamach portalu dostępna jest również instrukcja instalacji.

Ciri może walczyć mieczem

Warto zaznaczyć, że modyfikacja nie tylko zamienia Claire na Ciri, ale także wprowadza opcję walki mieczem. Funkcja używania broni wiedźminki o nazwie Zireael zastępuje dostępną w oryginale możliwość atakowania przeciwników nożami.

Wiwilz przyznaje jednocześnie, że mod nie jest jeszcze w pełni gotowy. Autorowi na razie nie udało się zaimplementować animacji twarzy, więc mimika przybranej córki Geralta nie zmienia się podczas rozgrywki. Czasami występuje też błąd, powodujący, że mimo wyciągnięcia, wspomniane ostrze pozostaje na plecach bohaterki.

Cover image for YouTube video

Zobacz: Resident Evil 2 - Poradnik, Solucja

Resident Evil 2 to remake survival horroru z 1998 roku. Twórcy nowej wersji całą produkcję stworzyli od podstaw, gruntownie przebudowując nie tylko oprawę graficzną, ale również poszczególne mechanizmy rozgrywki. Warto sprawdzić także: czas i długość gry Resident Evil 2.

Źródło: Nexus Mods

Następnie: Cyberpunk 2077 nie opóźniono przez problemy na Xbox One - zapewnia CD Projekt Red

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Resident Evil 2 Remake

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze