Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ciężkie wyzwanie w Elden Ring. Youtuber ukończył grę maksymalnie przeciążoną postacią

Nie było łatwo.

Youtuber o pseudonimie Iron Pineapple ukończył Elden Ring grając maksymalnie przeciążoną postacią. Chociaż podejmował się wcześniej innych wymagających wyzwań, ostatnie podejście okazało się najtrudniejszym.

Okazało się bowiem, że przekraczając określony limit udźwigu postaci, gracz stracił dostęp do skakania, wykonywania przewrotów, a nawet biegania. Co więcej, przeciążenie postaci znacznie spowalnia regenerację wytrzymałości.

Aby uczynić wyzwanie bardziej interesującym, youtuber zdecydował się nie jeździć na koniu, o ile nie było to niezbędne do kontynuowania fabuły. Twórca zauważa, że brak możliwości ucieczki przed przeciwnikami lub ominięcia niektórych starć czyni tytuł From Software o wiele trudniejszym.

Fragmenty wyzwania można zobaczyć na filmie poniżej.

Warto dodać, że na kanale Iron Pineapple znajdziemy także podobne materiały z wcześniejszych prób: przejście Elden Ring bez utraty nawet jednego punktu zdrowia oraz ukończenie kampanii fabularnej postacią na pierwszym poziomie doświadczenia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Elden Ring

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze