Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ciężkie wyzwanie w Elden Ring. Youtuber ukończył grę maksymalnie przeciążoną postacią

Nie było łatwo.

Youtuber o pseudonimie Iron Pineapple ukończył Elden Ring grając maksymalnie przeciążoną postacią. Chociaż podejmował się wcześniej innych wymagających wyzwań, ostatnie podejście okazało się najtrudniejszym.

Okazało się bowiem, że przekraczając określony limit udźwigu postaci, gracz stracił dostęp do skakania, wykonywania przewrotów, a nawet biegania. Co więcej, przeciążenie postaci znacznie spowalnia regenerację wytrzymałości.

Aby uczynić wyzwanie bardziej interesującym, youtuber zdecydował się nie jeździć na koniu, o ile nie było to niezbędne do kontynuowania fabuły. Twórca zauważa, że brak możliwości ucieczki przed przeciwnikami lub ominięcia niektórych starć czyni tytuł From Software o wiele trudniejszym.

Fragmenty wyzwania można zobaczyć na filmie poniżej.

Warto dodać, że na kanale Iron Pineapple znajdziemy także podobne materiały z wcześniejszych prób: przejście Elden Ring bez utraty nawet jednego punktu zdrowia oraz ukończenie kampanii fabularnej postacią na pierwszym poziomie doświadczenia.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze