Skip to main content

Christian Bale ponownie w roli Batmana? Aktor nie zaprzecza, ale…

Pod jednym warunkiem.

Christian Bale trzykrotnie wystąpił w roli Batmana dzięki filmom w reżyserii Christophera Nolana. Aktor niedawno przyznał, że być może kiedyś wróci do tej postaci, choć zrobi to po jednym warunkiem.

- Chris Nolan i ja zawsze mówiliśmy: „Jeśli będziemy mieli wystarczająco dużo szczęścia, aby zrobić trzy filmy, to zrobimy trzy i na tym zakończymy - powiedział Bale portalowi Inverse.

- Mieliśmy szczęście, że tak zrobiliśmy i pozostanę wierny naszemu słowu. Tym jest lojalność. Musisz trzymać się umowy. Gdyby jednak Chris przyszedł do mnie i powiedział, że ma nową historię, to będę zainteresowany - przyznał.

Ta wypowiedź rozbudziła wyobraźnię fanów, zwłaszcza że artysta wcale nie zakończył swojej przygody z kinem superbohaterskim. Wszak możemy go oglądać chociażby w filmie „Thor: Miłość i grom”, gdzie wcielił się w galaktycznego mordercę znanego jako Gorr Rzeźnik Bogów.

Pomimo że Człowiek Nietoperz doczekał się wielu innych produkcji i inkarnacji, to właśnie kreacja stworzona przez tego artystę spotkała się z wielkim uznaniem ze strony fanów.

Przypomnijmy, że w najnowszej produkcji o Mrocznym Rycerzu pt. „Batman” wystąpił Robert Pattinson, który przeszedł w ostatnich kilku latach ogromną metamorfozę. Więcej o niej możecie przeczytać tutaj.

Zobacz także