Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CD Projekt wkrótce ujawni plany na najbliższe lata

Firma zaprasza na telekonferencję.

  • Za tydzień telekonferencja CD Projektu ze zaktualizowaną strategią działania
  • Być może firma ujawni informacje o nowych grach

CD Projekt poinformował, że 30 marca o godzinie 18:00 odbędzie się telekonferencja, w trakcie której firma przedstawi swoje plany na najbliższe lata.

Na razie nie jest jasne, czy nadchodzące wydarzenie będzie transmitowane na żywo w internecie - na przykład za pośrednictwem platformy YouTube - ale jest to wysoce prawdopodobne.

Nie ujawniono jednak zbyt wielu szczegółów na temat prezentacji. Wiadomo jedynie, że polska spółka ogłosi zaktualizowaną strategię działania na najbliższe lata - nie zabraknie zapewne wieści o celach, które firma chce zrealizować.

Czy poznamy pierwsze informacje o nowym Wiedźminie?

Niewykluczone, że pojawią się też detale o kolejnych grach CD Projektu. Istnieje możliwość, że poznamy informacje o popremierowym rozwoju wydanego kilka miesięcy temu Cyberpunk 2077, w tym trybie sieciowym.

Być może poznamy również szczegóły o nowym tytule w świecie Wiedźmina, tym bardziej, że warszawska spółka kilkukrotnie zapewniała, że Dziki Gon nie jest ostatnim dużym projektem w uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

Należy jednocześnie zaznaczyć, że prezentacja dotyczyć ma planów całej grupy CD Projekt. W skład firmy wchodzą zaś między innymi odpowiedzialne za gry studio CD Projekt Red oraz platforma dystrybucji cyfrowej GOG.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze