Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Card Shark nauczy oszukiwać w karty. Wydano demo nietypowej gry

Przygody szulera w XVIII wieku.

Interesująca gra niezależna Card Shark doczekała się karty produktu na Steamie oraz wersji demonstracyjnej. Nietypowa przygodówka pozwala wcielić się karcianego szulera w XVIII wieku.

Wkraczamy więc do śmietanki francuskiego towarzystwa, by zostać mistrzem podpuchy. Wydaje się, że produkcja studia Nerial ma pewne walory edukacyjne, ucząc oznaczania kart, fałszywych przetasowań, podmian talii, oszustw podczas rozdań i wielu innych nieczystych zagrywek.

Zaczynamy od lokalnych rozgrywek w mało przyjemnych wyszynkach, by wraz z kolejnymi zwycięstwami piąć się w górę społecznej piramidy i zawędrować ostatecznie aż do królewskiego stołu.

Za prace odpowiada nie tylko zespół Nerial (Reigns), ale także projektant Arnaud De Bock (Pikuniku). Nie zabraknie bogatych, renesansowych wnętrz, a wydawca - Devolver Digital - sfinansował nawet oryginalną ścieżkę dźwiękową, wykonaną przez orkiestrę.

Premiera 2 czerwca obecnego roku, na PC oraz Nintendo Switch.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Card Shark

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze