Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Blue Beetle” od DC otrzymał finalny zwiastun. Zapowiada się lekkie, rozrywkowe kino

Premiera 18 sierpnia.

Warner Bros. Pictures zaprezentowało finalny zwiastun filmu „Blue Beetle”, który wprowadzi Błękitnego Skarabeusza do Kinowego Uniwersum DC. Warto zauważyć, że pierwszy raz będziemy mieli do czynienia z latynoskim superbohaterem. Produkcja wkroczy do kin 18 sierpnia.

Przypomnijmy, że projekt wyreżyserował Ángel Manuel Soto, debiutant w kontekście tego gatunku, a w główną rolę wcieli się Xolo Mariduena, gwiazda serialu „Cobra Kai”. Jeśli chodzi o fabułę, to idąc za oficjalnym opisem, otrzymamy opowieść o „świeżo upieczonym absolwencie college'u o imieniu Jaime Reyes, który wraca po dłuższej przerwie do rodzinnego domu pełen aspiracji i nadziei na przyszłość”.

„Okazuje się jednak, że dom nie wygląda tak, jak go zapamiętał. Kiedy chłopak szuka swojego celu w życiu, interweniuje los. Jaime niespodziewanie wchodzi w posiadanie Skarabeusza, starożytnego przedmiotu będącego wytworem obcej biotechnologii. Artefakt wybiera Jaimego na symbiotycznego gospodarza. Chłopiec otrzymuje niezwykłą zbroję, umożliwiającą dysponowanie wielką i nieprzewidywalną mocą. Zbroja trwale zmienia przeznaczenie Jaimego, który staje się superbohaterem Blue Beetle” - czytamy.

Czy „Blue Beetle” osiągnie lepszy wynik finansowy od „Flasha”?

Biorąc pod uwagę najnowszy zwiastun, zapowiada nam się lekkie kino rozrywkowe z elementami humorystycznymi, gdzie rodzina będzie stanowiła ważny wątek w kontekście całej historii. Co ciekawe, widzowie wskazują na podobieństwo głównego bohatera do Iron Mana, Spider-Mana czy nawet Shazama.

„Blue Beetle” pierwotnie miało mieć premierę jedynie w streamingu, ale ostatecznie zdecydowano się na dystrybucję kinową. Produkcja powstała na bazie komiksu stworzonego przez Charlesa Nicholasa Wojtkoskiego. Zauważmy także, że przydomek Blue Beetle nosiło trzech bohaterów znanych z DC Comics - oprócz wspomnianego Reyesa byli to Dan Garret i Ted Kord.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze