Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blizzard precyzuje godziny premiery Diablo 4. Niektórzy zagrają wcześniej

Wieści na dwa miesiące przed debiutem.

Wygląda na to, że czerwcowa data premiery Diablo 4 nie jest zagrożona. Twórcy są na tyle pewni siebie, że już teraz potwierdzono dokładne godziny startu serwerów. Posiadacze droższych wydań zagrają całe cztery dni szybciej.

Dobre wieści są zapewne takie, że - w odróżnieniu od Steama - nie będziemy musieli czekać do popołudnia, by rozpocząć rozgrywkę, lecz rozpoczniemy już wkrótce po północy, o ile oczywiście zdecydujemy się „zarwać” nockę dla najnowszej odsłony słynnej serii.

Jak przypomniano, najpierw zagrają posiadacze droższych wydań Delux oraz Ultimate, z wcześniejszym dostępem już od 2 czerwca, od godziny 1 w nocy polskiego czasu. Pozostałe osoby dołączą cztery dni później - 6 czerwca - o tej samej porze. Mowa o wszystkich platformach sprzętowych - PC i konsolach.

Wieści potwierdził na Twitterze szef Blizzarda - Mike Ybarra. Tym samym sprecyzował wypowiedź z końca marca (gdy najwyraźniej pomylił strefy czasowe i zamienił piątek na czwartek w niektórych rejonach świata).

Przypomnieć można, że osłona Ultimate (za 99,99 euro) obejmuje nie tylko wczesny dostęp, ale także dwa wierzchowce, zbroję dla konia, emotkę „Skrzydła Stworzyciela” i skiny, które już terraz można wykorzystać w World of Warcraft, Diablo 3 i Diablo Immortal.

Edycja Ultimate zapewnia też odblokowany Karnet Bojowy Premium, a więc płatną wersję, która zapewni więcej nagród kosmetycznych niż darmowa. Dodatkowo na start będzie już odblokowanych 20 poziomów tego Battle Passa, a gracze otrzymają jego „przyspieszoną” wersję, co oznacza, że będą szybciej osiągać kolejne poziomy.

„Pośrednie” wydanie Digital Deluxe (za 89,99 euro) to wszystkie wymienione powyżej bonusy, ale z pominięciem 20 odblokowanych poziomów przepustki oraz emotki „Skrzydła Stworzyciela”. Standardowe wydanie - to z dostępem od 6 czerwca - to wydatek rzędu 69,99 euro.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze