Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Biały Xbox Series X zagadką w reklamie Logitecha

Aktualizacja: Microsoft rozwiewa wątpliwości.

Aktualizacja: Microsoft wyjaśnił, że biała konsola z reklamy firmy Logitech nie znajduje się w produkcji, a firma nie ma obecnie planów na przygotowanie takiego modelu.


Oryginalna wiadomość: Biały Xbox Series X pojawił się w reklamie słuchawek Astro Gaming od firmy Logitech. Nie byłoby w tym nic szczególnie interesującego, gdyby nie fakt, że konsola w takiej wersji nie istnieje.

Przynajmniej na razie. Część graczy zwraca uwagę na fakt, że kilka tygodni temu oficjalnie zaprezentowano biały kontroler Xbox Elite Series 2, który idealnie pasowałby do zestawu. Inni zauważają, że czara obudowa nie pasowałaby do estetyki klipu i w powyższym materiale wideo nie należy doszukiwać się drugiego dna.

Na półkach ustawione są przeróżne urządzenia, głównie w kolorze białym. Wyróżnia się jedynie różowy mikrofon Blue Yeti i czarny przód obudowy PS5. Jeśli „pokolorowano” Xbox Series X, to dlaczego nie zmodyfikowano także konsoli Sony?

Co więcej, równie dobrze można było postawić na Xbox Series S, czyli sprzęt bez problemów dostępny w kolorze białym. Wszystko to oferuje jak na razie więcej pytań niż odpowiedzi, lecz wiele wskazuje na to, że Microsoft szykuje nową wersję kolorystyczną.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze