Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bethesda uhonoruje zmarłego gracza w The Elder Scrolls 6?

"Zobaczymy, co da się zrobić”.

Bethesda postara się uhonorować pamięć zmarłego fana Skyrima w The Elder Scrolls 6. To odpowiedź na prośbę partnerki gracza, która zorganizowała skromną akcję w mediach społecznościowych.

Colton „Colt” Meredith odszedł kilka miesięcy temu w wieku 24 lat. „Oddałbym dosłownie wszystko, by znaleźć się w Skyrimie” - to ostatnie publiczne słowa miłośnika fantastyki, które opublikował na Facebooku.

Colt Meredith. Źródło: Forbes

W ubiegły poniedziałek partnerka Colta, posługująca się pseudonimem Raven Ash, odtworzyła wizerunek chłopaka w The Elder Scrolls 5. Oznaczyła w publikacji na Twitterze Bethesdę i napisała: „Jeśli potrzebujecie projektu NPC, jestem pewna, że [wykorzystanie jego wyglądu] byłoby dla niego niezwykłym prezentem”.

Wpis zyskał popularność i przykuł uwagę Bethesdy. „Zobaczyliśmy tweeta, przykro nam z powodu twojej straty” - napisał wydawca w prywatnej wiadomości do Raven. „Zobaczymy, co da się zrobić, aby przenieść go do The Elder Scrolls 6”.

„Oczywiście nie możemy nic obiecać, ale jeśli prześlesz nam jego dane i dodatkowe informacje, zobaczymy, co jest możliwe” - wyjaśnia firma.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Forbes

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze