Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beat Cop za darmo na GOG. Zamów Almanach i odbierz grę

Dla pierwszych 1000 zamówień.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Beat Cop, to właśnie nadarza się ku temu doskonała okazja. Wydawnictwo Gamebook we współpracy ze sklepem GOG przygotowało specjalną ofertę związaną z publikacją książki „Almanach: Gry przygodowe Point and Click”. Pierwsze 1000 osób, które zamówią tytuł w przedsprzedaży, otrzymają grę Beat Cop za darmo!

Warto, bo objęta promocją produkcja studia Pixel Crow nawiązuje do najlepszych tradycji gatunku przygodówek, łącząc interfejs point and click z elementami strategii i gier symulacyjnych. Akcja osadzona jest skorumpowanym Nowym Jorku lat 80. Jako Jack Kell, niesłusznie oskarżony i zdegradowany detektyw, musimy odzyskać swoje dobre imię i doprowadzić do triumfu sprawiedliwości.

Współautorem tej niebanalnej produkcji jest Maciej Miąsik, z którym obszerny wywiad znalazł się w polskiej edycji „Almanachu”. Poza nim, można będzie przeczytać również rozmowy z Adrianem Chmielarzem (Tajemnica statuetki, Teenagent, Książę i Tchórz), Mateuszem Skutnikiem (Slice of Sea, Daymare Town, Submachine), czy Bartłomiejem Broszem i Krzysztofem Hrynkiewiczem (seria o Reksiu).

Na całość składa się 60 wywiadów, masa ilustracji i 170 opisów gier (w tym 20 polskich) - to aż 600 stron wysokiej jakości papieru, wydane w twardej, szytej oprawie, ze zdobioną okładką, wstążką i folią zabezpieczającą. Almanach ukaże się 30 maja 2024 roku, a przedsprzedaż ruszy już na początku kwietnia.

By nie przegapić premiery i być jedną z 1000 osób, które otrzymają grę Beat Cop na GOG, warto już teraz zapisać się na listę oczekujących.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Tomasz Orłowski

Tomasz Orłowski

Felietonista / Recenzent

Miłośnik Fallouta i podstarzały potterhead. W Eurogamer.pl zajmuje się pisaniem recenzji oraz felietonów, a także tworzeniem materiałów wideo.
Komentarze