Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bardzo niskie oceny Call of Duty: Black Ops Declassified na PS Vita

Średnia ocen to 28%.

Recenzenci oceniają Call of Duty: Black Ops Declassified zaskakująco nisko. Podczas gdy wersje na Xboksa 360, PS3 i PC mają średnią ocen na poziomie około 80%, wynik gry na PS Vita to 28%.

Black Ops Declassified nie jest konwersją z konsol stacjonarnych, a osobno przygotowaną przez Nihilistic Software (Resistance: Burning Skies) produkcją.

Targi E3 2012, konferencja Sony. Była nadzieja na hit.

Oceniający zarzucają grze, że jest bardzo krótka. To dziesięć misji, każda trwa około 5 minut. „Przejście kampanii zajęło mi dokładnie 42 minuty” - napisał Dan Ryckert w recenzji na GameInformer.com. Call of Duty na Vitę jest też bardzo niedopracowane, szczególnie sztuczna inteligencja wrogów. „Widziałem jak wróg rzucił granat w ścianę. Granat się odbił i zabił rzucającego” - wspomniał Ryckert. Podobne opinie czytamy w recenzji na Edge.com. „Przeciwnicy nie byliby w ogóle przeszkodą, gdyby nie to, że jest ich po prostu od groma. Ilość ponad jakość?” - pyta recenzent. Nie lepiej spisuje się multiplayer. Z serwerami praktycznie nie da się połączyć. Mapy są tak małe, że gracz często po śmierci odradza się tuż pod lufą przeciwnika.

Recenzent Edge wystawił grze ocenę 2/10. Przy tekście autora Game Informera widnieje 3/10.

Premiera Call of Duty: Black Ops Declassified odbyła się we wtorek. Recenzje ukazują się dopiero teraz, ponieważ redakcje nie otrzymały kopii do recenzji. „Musieliśmy iść do sklepu i kupić grę. Wydawca chyba sam nie wierzy w Declassified” - podsumował w recenzji na PocketGamer.co.uk Peter Willington.

Komentarze