Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Awaria Xbox Live - problemy z zalogowaniem na konto

Aktualizacja: kłopoty rozwiązane.

Aktualizacja: Microsoft zapewnia, że problemy z działaniem Xbox Live zostały już rozwiązane i nie powinno być trudności z logowaniem do usługi.


Oryginalna wiadomość: Użytkownicy Xbox Live informują o problemach, przez które nie mogą zalogować się do usługi na Xbox Series X/S i innych platformach.

O trudnościach wiedzą już pracownicy Microsoftu. Na profilu pomocy technicznej firmy w serwisie Twitter wyjaśniono, że odpowiednie zespoły amerykańskiego koncernu pracują już nad zbadaniem i rozwiązaniem kłopotów.

Eurogamer.pl może potwierdzić, że problemy faktycznie mogą występować. Na redakcyjnym Xbox Series X przez pewien moment nie mogliśmy zalogować się do usługi Xbox Live, choć teraz wszystko działa.

Warto zaznaczyć, że dzisiaj na całym świecie zadebiutowały nowe platformy Microsoftu. Nie można wykluczyć, że przyczyną przeciążenia serwerów jest właśnie fakt, że wiele osób próbuje niemalże jednocześnie włączyć konsole i zalogować się na swoje konta.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze