Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Attack on Titan 2 - premiera 20 marca na PC, PS4, Xbox One i Switch

Jest też nowy trailer.

Koei Tecmo potwierdziło, że gra akcji Attack on Titan 2 zadebiutuje 20 marca przyszłego roku, jako A.O.T. 2. Premiera jednocześnie na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Opublikowano także trailer fabularny oraz potwierdzono kilka postaci, w które wcielimy się w grze. Imiona powinny być dobrze znane dla fanów anime, na którym bazuje gra. To Hitch Dreyse, Marlo Freudenberg, Mina Carolina, Nile Dawk, Thomas Wagner, Annie Leonhart, Bertholdt Hoover, Reiner Braun, Opancerzony Tytan, Kolosalny Tytan oraz Tytan-kobieta.

Jednocześnie potwierdzono, że jedną z innowacji w serii będzie możliwość stworzenia własnego bohatera lub bohaterki, co ma zaoferować „świeże spojrzenie na wydarzanie z dwóch sezonów” serialu.

Inna nowość to fragmenty „miejskiego życia”, w których będziemy mogli na chwilę odetchnąć od wartkiej akcji i zbudować relacje z postaciami niezależnymi, by „lepiej zrozumieć” towarzyszy.

Twórcy ze studia Omega Force obiecują „dynamiczną akcję” wzbogaconą o szereg nowych systemów rozgrywki. Gracze ponownie przywdzieją specjalny ekwipunek - Omni-Directional Manoeuver Gear - w celu powstrzymania tytułowych tytanów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze