Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Amazon kasuje kolejny serial po zaledwie jednym sezonie

Który niedawno zadebiutował.

Amazon Prime Video zdecydował się zakończyć serial „Three Pines” na pierwszym sezonie. Kryminał zadebiutował w grudniu zeszłego roku, ale prawdopodobnie nie uzyskał satysfakcjonującej oglądalności.

Premierowa odsłona serii składa się z ośmiu odcinków. Produkcja inspirowana powieścią „Martwa natura” autorstwa Louise Penny skupia się na losach inspektora Gamache’a, który zostaje wysłany do odległej wioski Three Pines, aby zbadać sprawę morderstwa lokalnej bogaczki.

W roli głównej występuje Alfred Molina. Aktor znany jest chociażby fanom filmów Marvela, ponieważ wcielił się w postać Doktora Octopusa na przykład w widowisku „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Rzecznik Prime Video na łamach portalu Variety podziękował twórcom za możliwość współpracy. Elle-Máijá Tailfeathers, grająca jedną z główny postaci - Isabelle Lacoste, również podzieliła się krótką wiadomości.

Najgorzej, że finał „Three Pines” zakończył się mocnym cliffhangeremZobacz na YouTube

„Niełatwo było przepracować informację o tym, że drugiego sezonu nie będzie. Dziękuję wszystkim, którzy oglądali i którzy wspierali serial. Wiele to dla mnie znaczy, że otrzymaliśmy tak mocny odzew z całego świata” - napisała na Instagramie.

Co ciekawe, produkcją „Three Pines” zajmowała się firma Left Bank Pictures, odpowiedzialna także za popularną serię „The Crown”. Zauważmy, że Amazon w ostatnim czasie idzie w ślady takich platform jak Netflix czy HBO i również szuka oszczędności. Ofiarą nowej polityki serwisu padł na przykład serial fantasy „Carnival Row”, który nie doczeka się trzeciego sezonu. Podobny los spotkał „Paper Girls”. Seria nie otrzyma drugiej odsłony.

Read this next