Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Akcesoria marki Assassin's Creed w ofercie Good Loot

Związane z grami i filmem.

Oferta serii Good Loot została uzupełniona o zestaw licencjonowanych akcesoriów z uniwersum Assassin's Creed. Produkty związane są nie tylko z grami, ale też filmem, który kilka tygodni temu wszedł na ekrany kin. Dostępne są między innymi gadżety pokroju pasków, portfeli oraz breloków.

Nie zabrakło też specjalnej odzieży, którą przygotowano wyłącznie z myślą o Good Loot. Do wyboru są różnego rodzaju czapki, bluzy oraz koszulki. Pełna oferta znajduje się na oficjalnej stronie internetowej, a gadżety dostępne w popularnych sieciach handlowych.

Good Loot to stworzona przez firmę Cenega - polskiego dystrybutora gier takich wydawców, jak Rockstar, Bethesda, Capcom czy Square Enix - seria licencjonowanych produktów, w ramach której udostępniane są akcesoria związane z wirtualną rozrywką i filmami. Dostępne są gadżety między innymi z takich tytułów, jak Fallout, Gears of War, Mafia 3, Uncharted i Warhammer, a także marki Star Wars. Wiele z dostępnych gadżetów jest produkowanych w Polsce.

Jeśli chodzi o Assassin's Creed, to kolejna odsłona cyklu powinna zadebiutować w tym roku, ale gra nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Nieoficjalnie mówi się, że akcja osadzona zostanie w starożytnym Egipcie, jeszcze przed powstaniem zakonu asasynów. Robocza nazwa projektu to podobno Assasin's Creed Empire.

Ostatnia „duża” odsłona serii ukazała się w 2015 roku i nosiła podtytuł Syndicate. Akcja produkcji umiejscowiona była w Londynie z XIX wieku, gdzie przejmowaliśmy kontrolę nad rodzeństwem Frye'ów - Jacobem i Evie. „Nie jest to gra bez błędów, ale to zdecydowanie Assassin's Creed, z którym warto się zapoznać” - czytamy w naszej recenzji Syndicate.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze