Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Abonament EA Play trafi na Steam jeszcze w tym miesiącu

Z dostępem do szeregu gier.

Electronic Arts poinformowało, że abonament EA Play (do niedawna znany jako EA Access) na platformie Steam zadebiutuje 31 sierpnia.

Tak jak w przypadku wersji dostępnych na Origin oraz konsolach PS4 i Xbox One, subskrybenci w zamian za 14,99 zł miesięcznie uzyskają dostęp do biblioteki szeregu produkcji. Katalog obejmie między innymi gry z serii Mass Effect, Battlefield, Need for Speed i Dragon Age.

EA Play zmierza na Steam

Abonenci otrzymają także inne bonusy, w tym 10 procent zniżki na zakup cyfrowych pozycji oraz możliwość przetestowania nowych tytułów Electronic Arts nawet przez 10 godzin. Do tego „wyjątkowe nagrody i zawartość”.

Na Steamie zabraknie jednak subskrypcji w wariancie EA Play Pro (wcześniej znanej jako Origin Access Premium) - dostępnego na Originie programu, który za 59,90 zł miesięcznie pozwala grać w każdą nową produkcję wydawcy w dniu premiery.

W ramach EA Play dostępny jest Mass Effect 3

Ponadto mimo że Electronic Arts zunifikowało nazwy swojego abonamentu, użytkownicy na każdej z platform nadal muszą dokonywać osobnych płatności. Innymi słowy, by jednocześnie korzystać z subskrypcji na Steamie i PS4, trzeba płacić podwójnie.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Steam

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły