Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aż 60 proc. nabywców The Last of Us 2 ukończyło grę

Wbrew pozorom to wysoki wynik.

Wiadomość wolna od spoilerów.

Do napisów końcowych The Last of Us 2 dotarło aż 60 procent graczy - wynika z danych o trofeach. W porównaniu z pozostałymi produkcjami, to wysoki wynik.

Ukończenie historii najnowszej produkcji studia Naughty Dog to warunek zdobycia trofeum o oryginalnej nazwie What I Had to Do. Właśnie przy tej nagrodzie widnieje wspomniane 60 proc. w serwisie PSN Profiles.

Dla porównania, Doom Eternal na PS4 ukończyło tylko 39 proc. posiadaczy tytułu, Ghost of Tsushima niespełna 47 proc., a finał Red Dead Redemption 2 ujrzało zaledwie 28 proc. nabywców. Nawet GTA 5 nie może się pochwalić wysokim wynikiem na PS4 - trofeum o nazwie Żyć lub zginąć w Los Santos ma na koncie nieco ponad 28 proc. użytkowników.

Niewykluczone, że ciekawość graczy i chęć dotrwania do finału nabrały na sile ze względu na liczne kontrowersje związane z fabułą i postaciami.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze