Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

2. sezon „Wednesday” zapowiedziany. Netflix potwierdza kontynuację serialu

Czy ktoś miał wątpliwości?

Hitowy serial Netflixa, „Wednesday”, otrzyma 2. sezon. Netflix oficjalnie potwierdził kontynuację historii o członkini upiornej rodziny Addamsów.

Na razie nie otrzymaliśmy choćby przybliżonej daty premiery - jest tylko krótki zwiastun przypominający wydarzenia z 1. sezonu oraz pokazujący absolutny fenomen serialu, w tym fanowskie cosplaye.

- W ostatnich tygodniach polowano na mnie, nawiedzano i naśladowano milion razy w internecie - zauważa Wednesday, mając na myśli tysiące prób odtworzenia jej ikonicznego tańca przez fanów. - To było cierpienie. Dziękuję.

Ruch streamingowego giganta nie powinien dziwić. „Wednesday” to absolutny hit na Netflixie, w poprzednim tygodniu oglądany łącznie przez ponad 103 miliony godzin na całym świecie. To już 6. tydzień, kiedy serial o młodej Addams znajduje się w top 10.

Rychłą zapowiedź 2. sezonu zwiastował już tweet Netflixa sprzed kilku godzin, w którym Wednesday napisała na maszynie do pisania „koniec?”. Znak zapytania wyraźnie zwiastował kontynuację, ale dopiero teraz dostaliśmy pełne potwierdzenie.

W rolę Wednesday wcieliła się amerykańska aktorka Jenna Ortega i trudno sobie wyobrazić, by w 2. sezonie miało być inaczej. Jednym z producentów wykonawczych i reżyserem czterech z ośmiu odcinków jest Tim Burton, który ma na koncie między innymi „Gnijącą pannę młodą” i „Edwarda Nożycorękiego”.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze