Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun PlayerUnknown's Battlegrounds stawia na patelnię

Wersja Xbox One.

Ogromne zaskoczenie: PlayerUnknown's Battlegrounds na Xbox One wygląda jak PUBG na PC. Microsoft przygotował nowy materiał wideo z okazji targów Gamescom.

Obecny na pokazie producent, Brendan „Playerunknown” Greene, nie chciał zdradzić dokładnej daty premiery na konsoli - nadal mowa tylko o końcówce obecnego roku.

Ujawniono za to, że wydawcą na Xbox One jest sam Microsoft, a firma zapewnia podobno także wsparcie w pracach, co powinno przełożyć się na lepszą płynność działania - detali, ponownie, nie podano.

Poniżej wspomniany trailer, zakończony sceną z patelnią:

PlayerUnknown's Battlegrounds to gra survivalowa, która reprezentuje podgatunek określany mianem „battle royale”. Wczesna wersja zadebiutowała na PC w marcu, a na E3 zapowiedziano, że tytuł trafi też właśnie na Xbox One.

Zasady są proste - wszyscy obcy są naszymi wrogami i muszą zginąć. Przed rozpoczęciem zabawy wybieramy, czy chcemy grać samotnie czy może w grupie ze znajomymi. Później lądujemy na wyspie i musimy przetrwać, eliminując wszystkich, których spotkamy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze