Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Zabójca” Davida Finchera na pełnym zwiastunie. Mocny thriller wkrótce na Netflix

Recenzje wskazują na udaną produkcję.

Nowy film Davida Finchera - „Zabójca” - otrzymał pełnoprawny zwiastun. Mocny thriller od reżysera „Podziemnego kręgu” i „The Social Network” jest już dostępny w wybranych kinach studyjnych. Z kolei 10 listopada trafi do biblioteki platformy Netflix.

„Zabójca” to adaptacja powieści graficznej o tym samym tytule, autorstwa Alexisa Nolenta i Luca Jacamona. Głównym bohaterem jest płatny zabójca, przeżywający kryzys egzystencjonalny i rozterki moralne. Idąc za oficjalnym opisem, „katastrofalne pudło sprawia, że mężczyzna musi stoczyć walkę ze zleceniodawcami i z samym sobą w międzynarodowej obławie, w której - jak uważa - nie ma nic osobistego”.

Czy „Zabójca” będzie kolejnym wielkim hitem Netfliksa?Zobacz na YouTube

Główne role grają Michael Fassbender oraz Tilda Swinton. Co ważne, produkcja zbiera świetne recenzje od krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes, obraz uzyskał już 89 procent pozytywnych ocen od specjalistów. Wygląda więc na to, że Fincher powrócił w świetnym stylu.

Zauważmy, że scenarzystą „Zabójcy” jest Andrew Kevin Walker, z którym wspomniany reżyser współpracował przy nagradzanym kryminale „Siedem”. Filmowiec posiada także na swoim koncie wiele innych udanych obrazów, takich jak „Mank” czy „Dziewczyna z tatuażem”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.
Komentarze