Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Xbox Game Pass na PC za 4 zł na trzy miesiące - dla nowych użytkowników

Abonament na gry.

Microsoft przygotował promocję, w ramach której abonament Xbox Game Pass - gwarantujący dostęp do szeregu gier - można kupić za 4 zł na trzy miesiące. Oferta skierowana jest jednak tylko do nowych użytkowników.

W katalogu subskrypcji znajduje się ponad 179 zróżnicowanych tytułów, przy czym oferta jest regularnie poszerzana. Wśród przykładowych produkcji są między innymi Gears 5, Forza Horizon 4, Dishonored 2 i Metro Exodus. Inne przykładowe pozycje to:

  • Darksiders 3
  • Dirt Rally 2.0
  • Frostpunk
  • Halo: Kolekcja Master Chief
  • Hellblade: Senua's Sacrifice


Warto zaznaczyć, że dzisiaj do biblioteki na PC trafiło Children of Morta - zręcznościowe RPG opowiadające o rodzinie Bergsonów. W grze z elementami roguelike trzeba między innymi chronić górę przed demonami.

Ponadto poinformowano, że w ciągu kilku najbliższych tygodni w katalogu pojawi się przygodowe A Plague Tale: Innocence - produkcja przenosząca graczy do średniowiecznej Francji. Do tego platformowe Gris.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze