Skip to main content

Wyciekły szczegóły o dodatku do Cyberpunk 2077. Informacje o fabule i lokacjach [aktualizacja]

Pokaz rozszerzenia w drugiej połowie roku.

AKTUALIZACJA (27.05.2022): CD Projekt Red w oficjalnym e-mailu poprosił nas o usunięcie niektórych treści w niniejszej informacji. „Opublikowane w tym artykule materiały, takie jak wspomniane przez Was w tekście informacje o fabule, lokacjach, postaciach czy zamieszczony screen, stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa CD PROJEKT RED i zostały uzyskane w sposób niezgodny z Umową Użytkownika Końcowego Cyberpunka 2077” - czytamy w treści przesłanego komunikatu.


Do sieci trafiło mnóstwo nieoficjalnych szczegółów na temat dodatku do Cyberpunk 2077, w tym dotyczących fabuły. Informacje pochodzą z plików, zawierających podobno setki linii dialogowych z powstającego rozszerzenia.

Temat poruszył serwis VGC, ale obecnie wiele informacji na ten temat znajduje się w wątku w popularnym serwisie Reddit.

CD Projekt wskazał w oficjalnym komunikacie do naszej redakcji, że wszystkie pliki zostały pozyskane w sposób nielegalny, a ich „rozpowszechnianie stanowi naruszenie praw własności intelektualnej CD Projekt Red oraz czyn nieuczciwej konkurencji”.

Tymczasem dziennikarze VGC twierdzą, że historia przedstawiona w rozszerzeniu wpłynie na zakończenie Cyberpunk 2077. Rzekomo mamy zwiedzić obszary, które nie były dostępne do tej pory w grze - chodzi o tereny poza kontrolą policji.

Niedawno poinformowano, że dodatek do Cyberpunk 2077 ukaże się dopiero w 2023 roku. Dzisiaj zaś ogłoszono, że kampania promocyjna związana z rozszerzeniem rozpocznie się w drugiej połowie roku bieżącego.

Zobacz także