Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - duży fabularny dodatek dopiero w 2023 roku

Pierwsze szczegóły wkrótce.

CD Projekt poinformował, że duży fabularny dodatek do Cyberpunk 2077 ukaże się dopiero w 2023 roku.

Przybliżoną datę premiery rozszerzenia ujawniono przy okazji prezentacji najnowszego raportu finansowego polskiej firmy. We wcześniejszych komunikatach nie poruszano kwestii okresu debiutu projektu.

Nie podzielono się żadnymi szczegółami, aczkolwiek obiecano, że deweloperzy jeszcze w tym roku zaprezentują konkretne informacje o powstającym dodatku. Jak podkreślił wiceprezes spółki ds. finansowych - Piotr Nielubowicz - w planach są też pomniejsze DLC.

Warto jednocześnie zwrócić uwagę, że przedstawiciele polskiej firmy mówią tylko o jednym dużym rozszerzeniu fabularnym do Cyberpunk 2077. Z wieści sprzed kilku miesięcy wynikało, że przygotowywane są co najmniej dwa.

W najnowszym raporcie finansowym CD Projektu ujawniono również nowe dane na temat sprzedaży produkcji osadzonej w Night City. Gra od dnia premiery rozeszła się w ponad 18 milionach egzemplarzy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze