Skip to main content

World of Warcraft - Blizzard zapowiedział aktualizację opatrzoną numerem 5.4

Finał historii rozpoczętej w dodatku Mists of Pandaria.

Deweloperzy ze studia Blizzard poinformowali o zawartości aktualizacji opatrzonej numerem 5.4 do gry MMO World of Warcraft. Szczegóły przedstawiono na oficjalnej stronie produkcji.

Nowa aktualizacja umożliwi graczom wziąć udział w bitwie, którą twórcy zapowiadali jeszcze przed premierą dodatku Mists of Pandaria, który zadebiutował w ubiegłym roku. Mowa o Oblężeniu Orgrimmaru - wieloosobowym rajdzie, w którym użytkownicy zmierzą się aż z 14 bossami, a także samym Garroshem Hellscreamem.

Orgrimmar to stolica jednej ze stron nieustającego konfliktu w świecie Warcrafta - Hordy. Garrosh Hellscraem to postać obecna w wątkach fabularnych niemal od samego początku. Ork został przywódcą Hordy już w dodatku Cataclysm, wydanym w 2010 roku. Historia w Mists of Pandaria obraca się w okół tego, jak Hellscream zatracił się w nadmiernej żądzy władzy.

Aktualizacja została już wprowadzona na serwery testowe. Ma zostać wprowadzona do gry „niedługo”. Poza większymi dodatkami związanymi z historią, twórcy wprowadzą w niej również funkcję Połączonych Światów, dzięki której serwery o niskiej populacji będą mogły łączyć się ze sobą.

Poniżej znajdziecie fabularny trailer aktualizacji, przygotowany na silniku World of Warcraft.

World of Warcraft: Mists of Pandaria - Zwiastun aktualizacji 5.4Zobacz na YouTube

Zobacz także