Skip to main content

Wejdź na wyższy poziom z RTV Euro AGD - produkty dla graczy w niskich cenach

Tylko do końca dnia.

Do końca dania trwa weekendowa promocja w sklepie RTV Euro AGD na gamingowe akcesoria i wydajne podzespoły komputerowe. To świetna okazja, aby ulepszyć posiadany sprzęt i wyciągnąć jeszcze więcej zabawy z najlepszych tytułów.

Promocja trwa do 09.05 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

Dobra płyta główna to podstawa każdego komputera. Słabej jakości komponent może w wyraźny sposób ograniczać możliwości nawet najszybszego procesora i najmocniejszej karty graficznej. Warto zatem zainwestować w dobrej jakości podzespół i cieszyć się bezkompromisową wydajnością.

Klawiatura i mysz to dla wielu graczy, oprócz pada, podstawowe akcesoria do sterowania w grze. Najlepszej jakości kontrolery zapewnią nam znaczną przewagę nad przeciwnikami w grach sieciowych, a także poprawią komfort rozgrywki w tytułach single-player.

Jeśli nie chcemy lub nie możemy ulepszyć posiadanej maszyny, warto rozważyć ofertę gotowych komputerów oraz konsol do gier. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzą się dla osób, nie posiadających zaawansowanej wiedzy technicznej. Wystarczy jedynie wyjąć urządzenie z pudełka, podłączyć wszystko i możemy zaczynać zabawę.

Wszystkie produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.

Zobacz także