Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

War Z wchodzi w fazę beta-testów

Obszar gry zwiększony o 50%, nowe przedmioty i postacie.

Hammerpoint Interactive ogłosił, że kończy fazę alpha War Z i rozpoczyna beta-testy produkcji. Gracze będą mieli dostęp do całego świata gry.

Dostępne są też nowe modele postaci i przedmioty do kupienia. Grupy grających mogą formować klany, modyfikować tagi i rozmawiać na wbudowanym czacie. Wszyscy, którzy brali udział w testach alpha dostaną specjalne bonusy. Pakiety dostępowe do War Z, zawierające m.in. dodatkową gotówkę i kilka kluczy, dzięki którym można zaprosić do gry znajomych, zostaną zastąpione nową ofertą. Naprawiono też szereg błędów, które znaleziono podczas testów.

Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie

Według producenta, faza alpha przyciągnęła ponad 500 tys. graczy. Finalna wersja gry ma ukazać się już wkrótce - Sergey Titov oznajmił, że beta-testy nie potrwają długo.

Zainteresowani przystąpieniem do rozgrywki powinni kupić grę na oficjalnej stronie.

War Z to produkcja nastawiona na rozgrywkę przez Internet. Zadaniem graczy jest przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Najtańsza wersja kosztuje 15 dolarów (ok. 47 zł). Tytuł jest dostępny wyłącznie na PC.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze