Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Upadek Królestwa, sezon 5 - gdzie oglądać, kiedy na Netflix

Dostępność serialu w Polsce.

Światowa premiera 5. sezonu „Upadku Królestwa” miała miejsce w marcu 2022 roku. Mimo to, przez ponad rok serial nie był dostępny w polskiej wersji serwisu Netflix. Nie oznacza to jednak, że polscy widzowie zostali zmuszeni, aby czekać ponad rok na premierę. W tym miejscu dowiesz się, gdzie oglądać ostatni sezon „Upadku Królestwa”.


W zagranicznych wersjach Netflixa serial ukazał się 9 marca 2022 roku. Premiera ta ominęła Polskę, ponieważ czasowe prawa do wyłącznej dystrybucji w naszym kraju posiada Canal+. 5. sezon „Upadku Królestwa” można oglądać na platformie Canal+ Online, a także w telewizji, na kanale Canal+ Seriale. W serwisie dostępny będzie do 31 lipca 2023 roku.

Analogiczna sytuacja miała miejsce w przypadku 4. sezonu. Po zniknięciu z Canal+ odcinki pojawiły się w ofercie Netflixa. Nie oznacza to jednak, że na 5. sezon będziemy musieli czekać do sierpnia. Netflix ogłosił, że 5. sezon ukaże się na platformie 1 kwietnia 2023 roku. Przez pewien czas będzie więc dostępny w obu serwisach jednocześnie.

Kwietniowa data jest nieprzypadkowa, ponieważ 14 kwietnia na Netfliksie ukaże się film „Siedmiu królów musi umrzeć, będący kontynuacją finałowego sezonu i zwieńczeniem całego serialu. Konieczność wykupienia subskrypcji w konkurencyjnym serwisie streamingowym, aby poznać historię między przedostatnim sezonem a zakończeniem serialu, byłaby dla Netflixa niekorzystna.

5. sezon „Upadku Królestwa” liczy 10 odcinków, po około 55 minut każdy. Wszystkie z nich ukażą się na Netfliksie 1 kwietnia. W serwisie można obejrzeć też poprzednie sezony serialu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Michał Angutek

Współpracownik

Komentarze