Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy ogromnego moda do Skyrima pracują nad własną grą

Ostatni patch i koniec wsparcia dla Enderal.

  • Mod Enderal otrzymał finalną wersję 1.6.4.0
  • Sure AI, twórcy modyfikacji, skupią się na własnej, komercyjnej produkcji
  • Port Enderal dla wersji Skyrim Special Edition nie powstanie

Twórcy Enderal, popularnego moda do The Elder Scrolls 5: Skyrim, udostępnili ostatnią aktualizację i oficjalnie kończą rozwój projektu. Powodem jest rozpoczęcie przez SureAI, autorów modyfikacji, prac nad nową, własną produkcją komercyjną.

Zespół SureAI przekazał informacje za pośrednictwem swojego forum. Na chwilę obecną brak jakichkolwiek szczegółów na temat nowego projektu. Autorzy mają jednak nadzieję ogłosić go jeszcze w tym roku.

Enderal: The Shards of Order to modyfikacja zaliczana do grupy „totalnych konwersji”. Za jej sprawą zmianie ulega większość elementów oryginalnego Skyrima. Mod wprowadza całkowicie nowy świat, z unikalną fabułą i historią, przedmiotami, umiejętnościami i licznymi mechanikami.

W 2019 roku Enderal otrzymał dodatek Forgotten Stories i trafił na platformę Steam. Modyfikacja do działania wymaga pełnej wersji Skyrim. Warto pamiętać, że współpracuje wyłącznie z oryginalną wersją gry - a w związku z decyzją twórców o skupieniu się na własnej produkcji, port działający ze Skyrim Special Edition nie powstanie.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze