Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzy klasyczne gry LucasArts trafią do abonamentu Game Pass

Grim Fandango, Day of the Tentacle i Full Throttle.

Studio Double Fine poinformowało, że 29 października w ofercie abonamentu Game Pass pojawią się remastery trzech klasycznych gier przygodowych od firmy LucasArts - Grim Fandango, Day of the Tentacle i Full Throttle.

Odświeżone wersje wymienionych produkcji otrzymają subskrybenci usługi na PC i konsolach Xbox One. Nadmienić należy, że tytuły do tej pory nie były dostępne na platformach Microsoftu.

Grim Fandango, Day of the Tentacle i Full Throttle uznawane są za jedne z najlepszych gier przygodowych od LucasArts. W prace nad projektami zaangażowany był Tim Schafer - to właśnie założone przez dewelopera studio Double Fine odpowiada za odświeżenie tytułów.

Game Pass to płatna usługa, która gwarantuje użytkownikom dostęp do stale poszerzanego katalogu produkcji. Abonamenty na PC i konsolach funkcjonują jako osobne programy - na każdej z platform cena miesięcznej subskrypcji wynosi 40 zł.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze