Skip to main content

Titanfall 3 do zamówienia w niemieckim sklepie rozbudził nadzieje

A może to pomyłka?

Gracze z Niemiec donoszą o możliwości przedpremierowego zamówienia Titanfall 3 w sklepach sieci GameStop. Produkcja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Mowa o specjalnych pudełkach, które można kupić za 10 euro, by zapisać się na listę i po debiucie wymienić na „prawdziwy” egzemplarz. Jeden z użytkowników serwis Reddit opisuje, że sprzedawca mówił nawet, iż tytuł ukaże się „prawdopodobnie jesienią”.

Wkrótce zaczęto znajdować doniesienia z innych niemieckich GameStopów, gdzie umieszczono podobne opakowania. Część graczy przekonuje jednak, że to zapewne tylko prosty sposób na zarobek sklepów.

Premiera Titanfall 3 - tym bardziej w obecnym roku - faktycznie byłaby sporą niespodzianką. Choć tytuł pojawił się na wielokrotnie potwierdzanej liście z serwerów GeForce Now, to twórcy z Respawn Entertainment zapewniali w przeszłości, że nie zajmują się „trójką”.

A co to? Fot. Va0Ce

Z drugiej strony, niemieckie GameStopy już w przeszłości ujawniały gry przed ich oficjalnymi zapowiedziami, by wymienić Overwatch 2 czy zestaw tytułów startowych Nintendo Switch.

Zobacz także