Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„The Last of Us” z bonusowym odcinkiem - wiemy, kiedy zadebiutuje w Polsce

Tzw. making of, czyli tajemnice zza kulis.

W poniedziałek zadebiutował ostatni odcinek „The Last of Us”, ale fanów czeka jeszcze nieco wrażeń. Dowiedzieliśmy się, kiedy w Polsce ukaże się specjalny epizod „Na planie serialu »The Last of Us«”.

Bonusowy odcinek będzie dostępny niestety dopiero 27 marca o godz. 18:00. „Niestety”, bo w niektórych rejonach świata, zgodnie z zapowiedziami, epizod zadebiutował tuż po zakończeniu serii. Polacy muszą więc poczekać dłużej.

„Na planie serialu »The Last of Us«” będzie oczywiście dostepne do obejrzenia na platformie HBO Max, gdzie pojawiały się kolejne „zwykłe” odcinki produkcji. Będzie można go znaleźć w kolekcji The Last of Us, wśród innych epizodów.

A co zobaczymy na nagraniach? HBO Max Polska tak opisuje odcinek specjalny: „Od efektów specjalnych i scen kaskaderskich, aż do procesu charakteryzacji Klikaczy - zobacz, jak powstawał #TheLastOfUs”.

Pewne ciekawostki i sekrety zza kulis docierały do nas już w przeciągu ubiegłych tygodni. Wiemy przykładowo, że kombinezon purchlaka ważył 40 kilogramów, a założył go mierzący niemal 2 metry kaskader Adam Basil. Z kolei żyrafa z ostatniego odcinka była prawdziwa i ma na imię Nobo.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze