Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us Multiplayer może zaoferować rozgrywkę dla 40 osób

Wskazówka na profilu byłego dewelopera.

W temacie The Last of Us Multiplayer od dawna panuje względna cisza, a wielu graczy zastanawia się, czy prace nad grą w ogóle jeszcze trwają. Wygląda na to, że produkcja mimo wszystko postępuje, a co więcej - w rozgrywce będzie mogło brać udział nawet 40 osób. | PLOTKA

Fani natrafili na ciekawą informację dotyczącą The Last of Us Multiplayer, którą znaleźć można na profilu LinkedIn jednego z byłych deweloperów. Ian Blake, który od grudnia 2021 do czerwca 2023 roku piastował w Naughty Dog stanowisko współprojektanta gier (odpowiadał między innymi za zagadki w The Last of Us Part 1), napisał, że pracował też nad niezapowiedzianym projektem dla wielu graczy.

Choć nie mamy co do tego pewności, to najbardziej prawdopodobne jest, że chodzi o The Last of Us Multiplayer. Deweloper zdradził, że w omawianym projekcie „zaprojektował i wdrożył kilka systemów oraz scenerii, a także udoskonalał je poprzez regularne testy”, ale wspomniał również, że „pracował w dedykowanym środowisku hosta, projektując i optymalizując dla maksymalnie 40 klientów”.

Na pierwszy rzut oka ta ostatnia wypowiedź nie wygląda jak nic szczególnego, ale oznacza to, że deweloper rozwijał na potrzeby projektu system pozwalający tworzyć pokoje (lobby) dla maksymalnie 40 graczy. Innymi słowy - tajemnicza gra, nad którą pracował Ian Blake, najwyraźniej zaoferuje multiplayer dla 40 graczy, a sam projekt to z dużą dozą prawdopodobieństwa opóźnione The Last of Us Multiplayer.

Wieloosobowe The Last of Us zdaje się mieć pewnego rodzaju kłopoty. Naughty Dog miało ostatnio zwolnić wielu podwykonawców zaangażowanych w projekt, wcześniej pojawiały się też doniesienia, że gra została „znacznie zmniejszona”, a w pracach bierze udział stosunkowo mały zespół deweloperów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Last of Us: Part 2

PS4

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze