Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Frontier to ogromny mod do Fallout: New Vegas - przygoda na wiele godzin

Projekt już dostępny do pobrania.
  • Opublikowano The Frontier - powstający siedem lat mod do Fallout: New Vegas
  • Modyfikacja wprowadza kampanię fabularną na ponad 15 godzin
  • Dodano pojazdy i nowe bronie

Wczoraj zadebiutowało The Frontier - tworzony od siedmiu lat mod do Fallout: New Vegas. Projekt wprowadza nowe lokacje i wątki fabularne.

Modyfikacja na razie dostępna jest tylko za pośrednictwem serwisu Nexus Mods, gdzie znaleźć można także instrukcję instalacji, ale wkrótce powinna trafić na platformę Steam.

Odpowiedzialna za projekt grupa fanów przekonuje, że to największy mod do Fallout: New Vegas. Akcję osadzono w pokrytych śniegiem ruinach Portland, a na graczy czekają trzy wątki fabularne - ukończenie jednego zajmuje ponad 15 godzin.

Każdy wyróżnia się na tle pozostałych. Opowieść o Republice Nowej Kalifornii jest liniową, ale wypełnioną akcją przygodą z przerywnikami filmowymi. Historia Północnego Legionu stawia na dialogi, a fabuła Krzyżowców ze Stali łączy najważniejsze elementy dwóch wcześniejszych.

The Frontier wprowadza również nowe elementy rozgrywi. Jednym najważniejszych jest nieobecna w bazowej grze opcja jazdy samochodami. System kierowania autami twórcy przygotowali od podstaw.

Modyfikacja oferuje także ponad 150 dodatkowych broni - każda z unikalnymi dla siebie efektami wizualnymi i dźwiękowym. Do tego wspomniane miasto Portland i efekty pogodowe, którymi autorzy projektu starali się wydobyć jak najwięcej z silnika Gamebyro.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze