Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„The Flash” z finałowym zwiastunem. Jeszcze więcej Batmana na ekranie

I Supergirl.

Zbliża się premiera „The Flash” z Ezrą Millerem w roli głównej, więc Warner Bros. Discovery zaprezentowało finałowy zwiastun widowiska. Pokazano jeszcze więcej scen z Batmanem, w którego wcielają się Ben Affleck i Michael Keaton.

Bardziej dociekliwi widzowie rozpoznają nowy materiał, ponieważ został on wcześniej udostępniony na chińskim rynku w wersji z odpowiednimi napisami. Teraz zapowiedź pojawiła się na oficjalnym kanale DC Studios. Twórcy tym razem nie zdradzili kolejnych szczegółów fabularnych, ale za to ujawniono wcześniej niepublikowane sekwencje z Supergirl (w tej roli Sasha Calle), Generałem Zodem (Michael Shannon) czy Batmobilem.

Przypomnijmy, że Flash użyje swoich supermocy, aby cofnąć się w czasie i spróbować zmienić przeszłość dotyczącą jego rodziny. Nieoczekiwanie bohater zostanie jednak uwięziony w uniwersum, w którym powraca Generał Zod, grożący unicestwianiem świata. Flash wraz z nowymi sojusznikami zmuszony będzie więc stawić mu czoła.

„The Flash” zbiera na razie dobre opinie po pokazach testowych w USA

Film otrzymał już oficjalną kategorię wiekową PG-13. Oznacza to, że jest teoretycznie nieodpowiedni dla widzów poniżej trzynastego roku życia. Głównymi powodami takiej decyzji ekspertów jest obecna w obrazie przemoc czy mocne sceny akcji.

Co ciekawe, widowisko widział Tom Cruise i Stephen King. Według znanego aktora, „The Flash” „jest wszystkim tym, czego oczekuje się od kina”, a do tego „to rodzaj takiego filmu, którego obecnie potrzebujemy”. Natomiast pisarz uważa, że widowisko jest „wyjątkowe, szczere, zabawne i robi wrażenie”.

Polską premierę „The Flash” zaplanowano na 16 czerwca. Dwa tygodnie później - 30 czerwca - zadebiutuje „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia”.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze