Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„The Flash” z pierwszym zwiastunem. Na ekranie pojawi się Batman

A także inna superbohaterka.

Warner Bros. zaprezentowało pierwszy zwiastun filmu „The Flash”. Pomimo kontrowersji oraz problemów prawnych Ezry Millera, aktor pozostał w obsadzie i wcieli się w tytułową rolę. Co ciekawe, na ekranie pojawi się również Batman i Supergirl.

Zapowiedź ujawniła kilka nieznanych dotąd szczegółów na temat produkcji. Okazuje się, że Flash użyje swoich supermocy, aby cofnąć się w czasie i spróbować zmienić przeszłość dotyczącą jego rodziny. Nieoczekiwanie bohater zostaje uwięziony w uniwersum, w którym powraca Generał Zod (w tej roli Michael Shannon), grożący unicestwianiem świata. Flash wraz z nowymi sojusznikami postanawia stawić mu czoła.

Zwiastun wskazuje na to, że możemy spodziewać się widowiska wypełnionego dynamiczną akcją i spektakularnymi pojedynkami. W roli Batmana wystąpią Michael Keaton i Ben Afflecka, a Supergirl zagra Sasha Calle. Za kamerą stanął Andy Muschietti, dla którego będzie to debiut w kinie superbohaterskim. Filmowiec ma na swoim koncie chociażby dwie części popularnego horroru „To”.

„The Flash” zebrał dobre recenzje po pokazach testowychZobacz na YouTube

Przypomnijmy, że Ezra Miller w ostatnim czasie przysporzył sporo problemów producentom filmu. Aktor jest oskarżony o włamanie, kradzież oraz rzekome pobicie człowieka spotkanego w barze na Hawajach. Ponadto ciążą na nim zarzuty przemocy w stosunku do kobiety w jednym z islandzkich barów i niejasna relacja z nieletnią dziewczyną. Artysta wydał nawet oświadczenie na temat swojego aktualnego stanu.

„W trakcie intensywnego kryzysu zrozumiałem, że mam problemy ze zdrowiem psychicznym i podjąłem decyzję o rozpoczęciu terapii. Chcę przeprosić wszystkich, których zaniepokoiłem i zdenerwowałem moim zachowaniem w przeszłości” - przekazał w oficjalnym oświadczeniu przesłanym do The Hollywood Reporter.

Ostatecznie studio Warner Bros. nie podjęło decyzji o wyrzuceniu aktora z obsady „The Flash”. Co ciekawe, premiera filmu została zaplanowana na 16 czerwca tego roku, choć miała pierwotnie odbyć się tydzień później. Producenci widowiska nie chcieli jednak konkurować z produkcją „Indiana Jones i tarcza przeznaczenia”, która zadebiutuje na dużym ekranie 30 czerwca.

Read this next