Skip to main content

Telewizory Smart TV taniej w OleOle

Tylko do końca dnia.

W sklepie OleOle trwa promocja na wybrane modele telewizorów. Wśród dostępnych produktów znajdziemy również urządzenia z funkcjami Smart TV. Pozwala to zamienić telewizor w nasze centrum domowej rozrywki, z dostępem do przeglądarki internetowej, platform streamingowych i gier. Poniżej zamieszczamy oferty do wybranych produktów.

Promocja trwa do 25.04 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

Android TV to prawdopodobnie najpopularniejszy ekosystem smart dla telewizorów. Rozwijane przez Google oprogramowanie posiada niemal wszystkie funkcje znane z telefonów i tabletów. Korzystając z Android TV otrzymujemy dostęp do ogromnej biblioteki sklepu Google Play.

Tizen to środowisko smart rozwijane przez Samsunga od dziesięciu lat. Kupując telewizor z systemem Tizen otrzymujemy dostęp do eleganckiego i prostego w obsłudze oprogramowania. Jeśli posiadamy również smartfon lub tablet firmy Samsung, to zyskamy dostęp do wielu dodatkowych funkcji poprzez aplikację SmartThings.

W ofercie znajdziemy również telewizory z systemami innych producentów. Na telewizorach Philipsa znajdziemy minimalistyczne, ale dzięki temu niezwykle proste w obsłudze środowisko Saphi TV. Natomiast telewizory LG i Manta wyposażono w WebOS - rozwijane od wielu lat i niezwykle rozbudowane oprogramowanie.

Wszystkie telewizory objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.

Zobacz także