Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Team Fortress 2 doczekało się kolejnej dużej aktualizacji

Na 10. urodziny.

Sieciowa strzelanka Team Fortress 2 od Valve otrzymuje w tym tygodniu kolejną dużą aktualizację. Wszystko to na dziesiąte urodziny produkcji, która debiutowała 10 października 2007 roku.

Rozszerzenie o nazwie Jungle Inferno to połączenie nowych map oraz dodatków kosmetycznych, w tym - oczywiście - kolejne kapelusze, stworzone także przez przedstawicieli społeczności.

Prosimy puścić Scouta

Już dzisiaj debiutuje Mercenary Park. Zestaw obejmuje między innymi stworzoną przez Valve mapę, która wygląda na połączenia australijskich stereotypów z Jurassic Park.

Przygotowano także dwie animacje-szyderstwa: Yeti Punch oraz Yeti Smash. Do tego pięć map i tyle samo szyderstw stworzonych przez graczy. Pełna lista na oficjalnej stronie.

Mercenary Park to pierwsza część Jungle Inferno. Kolejne atrakcje zaplanowano na następne dni, do piątku.

Jest też animowany trailer:

„Czy warto wypróbować Team Fortress 2 nawet dziś? Tak - ciekawie jest zobaczyć w akcji protoplastę specyficznego podgatunku strzelanek. Choć gra zapewne nigdy nie odzyska już pełni życia i nie powróci do szczytowej formy, to - przynajmniej w moim prywatnym rankingu - na zawsze pozostanie jednym z najbardziej wyjątkowych i ulubionych shooterów sieciowych” - napisał Mateusz w niedawnych wspomnieniach.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze