Skip to main content

Tak wygląda Regis w serialu Netflixa. Sporo nowych zdjęć z planu Wiedźmina

Jest też Ciri w nowym stroju.

Niezawodni informatorzy serwisu Redanian Inteligence przybywają z nową porcją zakulisowych ujęć z Wiedźmina. W sieci pojawiły się pierwsze materiały prezentujące serialowego Emiela Regisa, odgrywanego przez Laurenca Fishburne'a.

Redanian Inteligence podzieliło się ujęciami w mediach społecznościowych. Jak widać na zamieszczonym niżej zdjęciu, serialowy Regis może się pochwalić zdecydowanie bardziej bujną czupryną niż jego wersja znana z Dzikiego Gonu. Oczywiście nie brakuje też eleganckiej kamizelki i butów, jak na wampira przystało. Są też obowiązkowe bokobrody.

Zobacz na YouTube

Regis to bohater dobrze znany z dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3. W książkach natomiast pojawił się po raz pierwszy w powieści „Chrzest Ognia”, gdzie szybko zaskarbił sobie sympatię Geralta oraz czytelników.

Na oficjalnym profilu portalu opublikowano także pierwsze spojrzenie na Ciri w otoczeniu złodziejskiej szajki „Szczurów”. Podobno Netflix planował poświęcić tej bandzie oddzielny serial, ale produkcja napotkała poważne problemy. Ostatnie doniesienia mówiły o zamiarach porzucenia projektu i wykorzystaniu nagranych materiałów właśnie w 4. sezonie Wiedźmina.

Raczej nie zapowiada się na to, aby podobne kłopoty miały dotknąć 4. sezonu Wiedźmina. Netflix zaprezentował niedawno pierwszy oficjalny teaser z udziałem Leama Hemswortha w roli nowego Geralta. Wciąż nie wiemy niestety, jak twórcy wyjaśnią podmianę wyglądu bohatera w środku opowieści. Jeśli mamy zgadywać, zapewne będzie miało to jakiś związek z magią. Po sieci krąży już jednak sporo innych teorii.

Zobacz także