Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak jak i wszystko inne, również Pac-Man pojawi się w Fortnite

Ikona lat 80.

Najnowsza marketingowa cross-promocja w Fortnite obejmie jedną z najlepiej rozpoznawalnych postaci ze świata gier wideo - samego Pac-Mana.

Jak ujawniono na japońskiej stronie żółtego pożeracza kulek, nowa inicjatywa specjalna rozpocznie się w przyszłym tygodniu, 2 czerwca.

Tego dnia gracze będą mogli kupić przedmioty z „motywem” Pac-Mana. Nie jest dokładnie jasne, co to oznacza, ale można spodziewać się, że bohater nie pochłonie całej mapy.

Warto dodać, że samo Epic Games nie potwierdziło jeszcze kooperacji.

Oficjalna grafika

Ta nie będzie jednak niczym zaskakującym. Fortnite nie od dzisiaj słynie z elementów kosmetycznych inspirowanych przeróżnymi markami multimedialnymi. Tylko wśród gier wymienić można Halo, God of War, Tomb Raider, Horizon Zero Dawn, Resident Evil, League of Legends i tak dalej.

Do tego liczne filmy i seriale. Skórka Johna Wicka była jedną z pierwszych, a później strumień popłynął już obficie: Stranger Things, Terminator, Alien, Rick and Morty, Naruto, Dune i wiele innych.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze