Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Suicide Squad Isekai” wygląda coraz lepiej. Fani chwalą nowy zwiastun

Premiera w przyszłym roku.

Warner Bros. opublikowało nowy zwiastun „Suicide Squad Isekai”, czyli japońskiego anime opartego na świecie komiksowego „Legionu samobójców”. Przy okazji dowiedzieliśmy się również, że produkcja zadebiutuje w przyszłym roku.

„Suicide Squad Isekai” to dosyć nietypowe podejście do charakterystycznej grupy przestępców. Głównymi bohaterami będzie tytułowy „Legion samobójców”, jednak sama fabuła rozegra się poza uniwersum DC. Postacie zostaną najwyraźniej przeniesione do innego fantastycznego świata, co pasowałoby do trwającej od dłuższego czasu mody na multiwersum.

Wszystko to w lekkim i wypełnionym absurdem klimacie, który udało się świetnie pokazać w zwiastunie. Powracają znane twarze, jak Harley Quinn, Joker czy King Shark. Nie zabrakło też sporej ilości krwi, wybuchów oraz jaskrawych kolorów.

Trailer zebrał już ponad 200 tysięcy wyświetleń oraz 13 tysięcy „łapek w górę”, a komentarze są bardzo pozytywne. „Wygląda to naprawdę fajnie. Mam nadzieję, że w przyszłości dostaniemy jeszcze inne anime o postaciach DC” - pisze jeden z widzów. „Zapowiada się zabawna i szalona jazda. To nie może się nie udać, jeśli mają Harley Quinn i King Sharka” - czytamy dalej.

„Suicide Squad Isekai” powstaje w ramach współpracy Warner Bros. Japan oraz WIT Studio, a więc twórców pierwszych trzech sezonów kultowego „Attack on Titan”. W opisie zwiastuna znajdziemy wzmiankę o tym, że premierę zaplanowano na 2024 rok. Konkretnej daty jeszcze nie ujawniono.

Fanów DC czeka bardzo obfity rok. Przypomnijmy bowiem, że w lutym zadebiutuje Suicide Squad: Kill the Justice League od studia Rocksteady. Deweloperzy opublikowali niedawno długi gameplay, prezentujący najważniejsze elementy strzelanki. Tytuł zmierza na PC oraz konsole PS5 i Xbox Series X/S.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze