Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Trek ukaże się 26 kwietnia

Strzelanka z trybem kooperacji.

Namco Bandai ogłosiło datę premiery Star Trek. Gra trafi do sprzedaży 26 kwietnia przyszłego roku, w wersji PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

Fabuła w grze kontynuuje wątki filmu z 2009 roku. Za scenariusz odpowiada Marianne Krawczyk, twórczyni skryptu do obrazu JJ Abramsa. Swój udział przy produkcji mają również scenarzyści Roberto Orci oraz Alex Kurtzman. Na potrzeby projektu studia Digital Extremes zaangażowano też aktorów. Głosów użyczą m.in. Simon Pegg (Scotty), Zachary Quinto (Spock) czy Chris Pine (Kirk).

Za produkcję odpowiedzialne jest studio Digital Extremes, twórcy m.in. The Darkness II i pecetowej wersji Homefront.

Star Trek stawia na grę w kooperacji. Gracz wcieli się w Kirka lub Spocka, a akcję obejrzy z perspektywy trzeciej osoby. Obaj bohaterowie będą obdarzeni własnymi umiejętnościami. Za przeciwników posłużą żołnierze Gorna, którego powstrzymamy przed podbiciem galaktyki.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze