Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spector chce stworzyć Epic Mickey 3

Marzy też o grze o Kaczorze Donaldzie czy Sknerusie.

Warren Spector chciałby stworzyć więcej gier z serii Epic Mickey - czytamy w wywiadzie, jakiego udzielił dziennikarzom serwisu Redbull.co.uk. Ponadto, uważa, że królik Oswald, Kaczor Donald i Sknerus - każdy z osobna - zasługuje na własną produkcję.

Warren Spector to uznany twórca gier, pracował między innymi nad Deus Ex i System Shock

- Wciąż jest wiele historii do opowiedzenia! Miki, królik Oswald i Pustkowie mogą jeszcze wiele zaoferować - mówi Spector. Chciałbym też zobaczyć grę tylko i wyłącznie o Oswaldzie - dodaje. A po chwili rozmarza się: - Goofy, Kaczor Donald, Sknerus - mamy pomysł na produkcję o każdej z tych postaci.

Jeszcze w lipcu Spector również wspominał o kolejnej części Epic Mickey. - Chciałbym pchnąć grę bardziej w kierunku musicalu - twierdził wtedy.

Epic Mickey 2: Siła Dwóch ukazało się na Xboksa 360 i PS3 w listopadzie, w pełnej polskiej wersji językowej. Premiera na PC ma odbyć się w styczniu. Produkcja jest dostępna także na Wii i Wii U, ale wyłącznie po angielsku.

Druga część nie okazała się być hitem. „Mamy ledwie fajny, udany tytuł, który miał być znacznie lepszy niż jest” - napisał w recenzji Damian Milczarek.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze